:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



Kronika kryminalna, Zagadkowa śmierć latki - zdjęcie, fotografia
Gazeta CWA 20/08/2019 13:31

Makabryczne zdarzenie w Wąbrzeźnie. W niedzielny poranek w jednym z mieszkań na terenie miasta znaleziono powieszoną 88-letnią kobietę. Mimo udzielenia jej pomocy i przewiezienia do szpitala staruszka zmarła. Prokuratura prowadzi śledztwo pod kątem próby samobójczej.

Wiadomość wstrząsnęła Wąbrzeźnem w ostatnią niedzielę. W jednym z mieszkań na terenie miasta mieszkała 88-letnia kobieta. Od śmierci męża kilka lat temu żyła w zasadzie samotnie, czasem odwiedzał ją ktoś z rodziny. Mimo problemów zdrowotnych cieszyła się sympatią osób znajomych, a więc informacja o jej śmierci jest tym większym szokiem.

– Faktycznie w niedzielę rano znaleziono 88-latkę w jej mieszkaniu. W tej chwili mogę potwierdzić jedynie, że trwa śledztwo w kierunku wyjaśnienia okoliczności nieudanej próby samobójczej – powiedziała nam Agnieszka Żuchowska, zastępca prokuratora rejonowego w Wąbrzeźnie.

Choć w przypadku pogodnej staruszki można mieć wątpliwości, czy taka osoba byłaby zdolna do targnięcia się na swoje życie, to prokuratura obecnie wyjaśnia, czy do nieudanej próby samobójczej miało dojść wyłącznie na skutek działania samej denatki, czy też jakikolwiek udział, np. poprzez namawianie do tego czynu, mogły mieć osoby trzecie.

Wyjaśniamy, że mowa jest o nieudanej próbie samobójczej, bo kobietę odratowano i przewieziono do szpitala w Grudziądzu. Tam niestety zmarła w poniedziałek. Do tematu wrócimy.

(ak), fot. ilustracyjne

Reklama

Zagadkowa śmierć 88-latki komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-20 15:41:25

    Czemu się nigdy nie inne wyjaśnienia dlaczego pa przewieziona do grudziądza który leży już objawem zawierają doktor Nowak która leczy inne dzieci noworodków na oddziale niemowlęciem pediatry ten ten szpital już jest o krok do zamknięcia nie wiadomo co się w tym grudziądz zaczęło dziać Moim zdaniem zostało to tylko wyłącznie grudziądz zamienimy to trzeba szukać pomocy wyjaśnienia dlaczego została przewieziona do grudziądza a nie najbliżej do jakiegoś innego coś pomocy taka sam ratowniki że nawet nie wiedzą co komu Jak pomóc sam dyrektor wyrzuca kobietę która jest od wielu wielu lat osobą dobrą pomaga dzieciom chorym na cukrzycę jest nie wiadomo co się dzieje w tym szpitalu w grudziądzu

  • As - niezalogowany 2019-08-20 16:38:08

    Co trzeba wciągać, żeby taki tekst wytworzyć?

  • Twój zaopatrzeniowiec - niezalogowany 2019-08-20 16:44:37

    Dżesika, bierz połowę dawki albo pudruj sobie tylko jedną dziurkę noska, bo nie można Ciebie zrozumieć.

  • Gość5 - niezalogowany 2019-08-20 21:09:45

    To mnom fszczonslo. Jak chciał zabłysnąć to mógł się brokatem posypać.

  • Ja - niezalogowany 2019-08-20 22:52:42

    Wszystko zrozumiałam

  • gość 2019-08-22 00:19:23

    no tak wiadomo, samotna staruszka w desperacji wołała o pomoc, mówiąc, że się powiesi co było do niej nietypowe.
    Brak reakcji zmusił ją do samobójstwa i tyle.

  • grz - niezalogowany 2019-08-22 22:29:41

    Rodzina na zachodzie, a kto się tam starą kobietą przejmował. No i co, że mówiła, że się powiesi widocznie czekali na to inaczej by ktoś się pojawił z rodziny i zapytał dlaczego chce się powiesić i co się takiego dzieje, może była chora na depresję albo samotna była. W każdym razie nikogo to nie interesowało. Tragedia !

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 06:27:16

    To że staruszka nie ważne. Ważne gdzie była rodzina? My wszyscy będziemy kiedyś starsi. I czy nam ktoś pomoże to jest pytanie? Ta staruszka zasługiwała na miłość opiekę troskę itp ale oczywiście rodzina miała to gdzieś. Może gdyby sypała kasą to by ją kochali i się nią opiekowali. Ale w życiu nie jest ważna kasa tylko miłość zdrowie i rodzina. Reszta to rzecz nabyta. A ta biedna staruszka potrzebowała miłości i kogoś kto by ją wspierał i się nią opiekował.

  • Gość z cwa - niezalogowany 2019-08-25 13:46:18

    Toć jej dokuczali jakieś jej wnuki i wyłudzali od niej non stop jej pieniądze , tak że kto wie czy te wnuki w tym co niby ona sama zrobiła to czy czasami oni jej w tym nie pomogli , a może sami to zaplanowali i zrobili bo może biedna staruszka już nie miała kasy i się może posuneli do takiego czynu . Policja powinna sprawdzić ten wątek . Bo czy starsza staruszka w takim wieku by się posuneła sama do tekiego czynu ?????????? Aż się wierzyć nie chce i BARDZO WĄTPLIWE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodajesz jako: |