:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



Inwestycje, Wspólna zamknięta - zdjęcie, fotografia
Gazeta CWA 24/10/2019 15:04

Od piątku 11 października br. do odwołania ulica Wspólna jest nieprzejezdna. Nie będzie też dostępu do garażów.

11 października drogowcy mieli rozpocząć prace przy tzw. korytowaniu ulicy Wspólnej. Dlatego też od piątku ulica ta jest nieprzejezdna. Niemożliwy jest również dojazd i wyjazd z garażów, które są przy tej ulicy.

– Prosimy mieszkańców, o ile to konieczne, o przeparkowanie swoich samochodów, aby nie było kłopotu z korzystaniem z nich. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. Parce na ul. Wspólnej prowadzone są w ramach inwestycji pn. Przebudowa ulic: Pięknej, Kwiatowej i Wspólnej – informuje wąbrzeski ratusz.

(red), fot. UM Wąbrzeźno

Reklama

Wspólna zamknięta komentarze opinie

  • Mieszkańcy ulicy wspólnej . - niezalogowany 2019-10-24 16:33:08

    Bardzo dziękujemy że wkońcu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu i tu oczywiście mam na myśli Pana Burmistrza Zygnarowskiego i jego Pracowników z urzędu w Wąbrzeźnie , bo przez tyle i wiele wiele lat tu na ulicy wspólnej nic nigdy nie było robione ani remontowane a teraz jak mamy tego burmistrza to prace remontowo budowlane ulicy i chodników idą pełną parą . Normalnie firma za firmą , tylko fchodzą robią swoją robotę i następni fachowcy fchodzą i robią swoje i następni i następni i tak dalej . Jesteśmy w bardzo wielkim szoku i bardzo mile zaskoczeni że wszystko to tak super idzie , i się dzieje , i tak szybko się odbywa , a wogule to że cokolwiek się tu u nas dzieje i że co kolwiek tu robia , bo za innych burmistrzów to kompletnie nic a nic się tu nie działo , a teraz wkońcu po tylu latach będziemy mieli prawdziwą kanalizację , na ulicy kratki ściekowe do deszczówki , ulicę i chodniki z prawdziwego zdarzenia , a nie stare krzywe i dziurawe chodniki i szlakę na ulicy . I za to Panie Burmistrzu Zygnarowski WIELKIE BRAWA dla Pana i Pana Pracowników z urzędu , oraz BARDZO WIELKIE I SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA TO . Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Pana Burmistrza i jego urzędowych Pracowników i Kolegów przesyła cała ulica Wspólna i mieszkańcy Wąbrzeźna . BARDZO ALE TO BARDZO DZIĘKUJEMYYYYYYYYYY .

  • CWA - niezalogowany 2019-10-24 18:55:32

    Niech żyje sto lat nasz nowy Pan burmistrz Zygnarowski, a nawet niech żyje i dwieście lat, bo wkońcu będziemy mieli chodniki i ulicę jak się marzy na ulicy wspólnej. Takiego burmistrza wąbrzeźno potrzebowało i takiego nam potrzeba. Oby był burmistrzem wąbrzeźna jak naj dłużej i za nową ulicę wspólną oraz chodniki mu bardzo serdecznie dziękujemy.

  • gość 2019-10-25 10:34:47

    Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!
    To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-25 11:26:46

    Dziękujemy również burmistrzowi za piękny stadion!! Wkońcu rugbiści będą mieli gdzie grać i trenować. Tylko ta Unia przeszkadza niesamowicie. Ale podobno nasz władca zrobi z nią porządek. Jeszcze raz dziękuję dobroczyńco! Żyj 300 lat.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-25 12:43:32

    Toć rugbyści mają już swój elegancki stadion do gry i treningów na malcieeeee !!!!!!!!!!! Podobno jaka liga taki stadion HA-HA-HA ............ No to do boju rugbyści . A tak na marginesie to widziałem nie raz jak gracie i trenujecie ten piękny swój sport Rugby , i stwierdzam że szkoda tam tylko tego zmarnowanego czasu . Dajta se z tym sportem świety spokój i najlepiej na tym wyjdzieta .

  • CWA - niezalogowany 2019-10-25 13:03:39

    Teeeee jażąbek !!!!! pomyliłeś chyba strony, musisz przeskoczyć do kącika poetyckiego bo tu się poeto marnujesz !!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-25 16:25:25

    Polecam słownik ortograficzny

  • Gość - niezalogowany 2019-10-26 16:30:44

    to nie polecaj POLONISTO

  • CWA - mieszkanka z ulicy Wspól - niezalogowany 2019-10-26 17:07:57

    Witam , super sprawa oraz i pomysł na naszą ulicę i chodniki , można śmiało powiedzieć że wkońcu żeśmy się doczekali takich czasów i takiego pana barmistrza w wąbrzeźnie który pomyślał o nas i o naszych potrzeba związanych właśnie z tą ulicą i chodnikami oraz i różnymi nowymi mediami mieszczącymi się w ziemi pod ulicą .

Dodajesz jako: |