:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



Rozpoczął się I Zlot Food Trucków w Wąbrzeźnie - fotorelacja

Wydarzenia lokalne, Rozpoczął Trucków Wąbrzeźnie fotorelacja - zdjęcie, fotografia
Gazeta CWA 02/08/2019 13:12

Od piątku do niedzieli (2-4 sierpnia) na boisku Malta w Wąbrzeźnie zagoszczą pojazdy food truck, czyli po prostu samochody gastronomiczne. Dzięki tej ofercie możemy poznać wiele kuchni świata i mnóstwo potraw, których nie otrzymamy w tradycyjnych restauracjach.

Impreza gastronomiczna rozkręca się z godziny na godzinę. Dostaniemy tu potrawy i na ostro, i na słodko, i z mięsem, i wegetariańskie ... Trudno zliczyć, jakie jeszcze. Przed nami trzy dni  kulinarnego szaleństwa. Kto jeszcze nie był, niech spróbuje. Więcej w najbliższym  papierowym wydaniu CWA.

(tekst i fot. krzan)

Reklama

Rozpoczął się I Zlot Food Trucków w Wąbrzeźnie - fotorelacja komentarze opinie

  • Ludność z Wąbrzeźna - niezalogowany 2019-08-02 19:15:05

    Jooooooo , oni myślą że my chyba śpimy na pieniąszkach i ceny mają z kosmosu .

  • CWA - niezalogowany 2019-08-02 19:24:29

    Byłem, zobaczylem i stwierdziłem że te posiłki i kosmiczne ceny to tylko dla bogaczy a wąbrzezno takich ludzi nie posiada . Tak że nici z kosmicznych utargów i szału zarobkowego raczej tu u nas w CWA nie zrobią .

  • LASKI z cwa - niezalogowany 2019-08-02 19:30:47

    Drogo drogo drogo i jeszcze raz drogo, to jest wąbrzeźno a nie wielkie miasto i wielkie zarobki !!!!!!!!

  • Ziomek z cwa - niezalogowany 2019-08-02 19:38:38

    A ja tam byłem , zjadłem oraz popiołem i szczerze stwierdzam że bardzo dobre i świeże , ale zgadzam się z tym że BARDZO DROGO !!!!!!!!! jak dla mnie .

  • SPOŁECZNOŚĆ Z CWA . - niezalogowany 2019-08-02 19:50:20

    Gdzie z takimi drogimi cenami do takiego małego miasteczka , my tu w wąbrzeźnie nie zarabiamy milionów i na kasie nie śpimy żeby płacić takie ceny z sufitu .

  • Bodzio - niezalogowany 2019-08-02 19:59:51

    Jak zobaczyliśmy ze znajomymi te kolosalne ceny na malcie to odrazu poszliśmy zjeść na miasto i było dużo pysznie i tanio . Pozdrawiamy Wąbrzeźno .

  • Wabrzeźniak - niezalogowany 2019-08-02 20:05:08

    Może i dobre, ale mało i bardzo drogo, to jest cwa a nie WARSZAWA

  • cwa - niezalogowany 2019-08-02 20:45:21

    te food - trucki na boisku malta w wąbrzeźnie to kariery i furory finansowej nie zrobią bo mają za drogie jedzenie

  • Rodzice - niezalogowany 2019-08-02 20:57:40

    I co z tego że już są i że już przyjechali na malte i że mają dobre i świeże , jak mają bardzo drogo i nie stać nas w cwa przy takich zarobkach żebyśmy pozwolić se mogli my rodzice ze swoimi dziećmi na zjedzenie razem i wspólnie jednego takiego posiłku .

  • Gość - niezalogowany 2019-08-02 21:40:04

    Bez szału! Nasz miejscowy Pycha Burger o niebo lepszy i tańszy!

  • GOŚCIE Z CWA I OKOLIC - niezalogowany 2019-08-02 21:47:17

    NIE POLECAMY !!!!!!!!!!! BARDZO BARDZO DROGO !!!!!!!!!!!

  • Ziomale z wąbrzeźna - niezalogowany 2019-08-02 22:06:49

    ja pikole i dajta spokój jak drogo , z takimi cenami to na księżyc niech jadą !!!!!

  • Piękne i Młode - niezalogowany 2019-08-02 22:41:40

    My też byłyśmy zobaczyć i lepiej od razu iść na miasto w cwa do jakiegoś baru lub restauracji i będzie na talerzu dużo , bardzo dobre i tanio . Tak że jedzenia i posiłków na boisku " malta "
    NIE POLECAMY - BARDZO DROGO
    !!!!!!!!!!!!!

  • Nikolas - niezalogowany 2019-08-02 23:16:56

    nie polecam, byłem i jest bardzo drogo

  • CWA - Laska i kolezanki - niezalogowany 2019-08-02 23:41:16

    BLEEEEEEEEEEEEEEE i DROGO !!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-02 23:47:31

    bardzo drogo , lepiej odrazu iść do nas na miasto i wybrać sobie jakiś bar lub kawiarnie i będzie o wiele wiele taniej

  • LARSON - niezalogowany 2019-08-02 23:59:29

    Tak tak panowie i panie !!!!! Gdzie tu do naszego Wąbrzeźna takie drogie ceny !!!!! Tu nie Warszawa - Gdańsk - Kraków - Poznań - czy Wrocław , to jest tylko nasze kochane - CWA .

  • Marek - niezalogowany 2019-08-03 00:03:05

    Nasz śmieszny pan burmistrz niech stawia wszystkim
    Hahaha

  • RODZINA i SĄSIEDZI z CWA - niezalogowany 2019-08-03 00:21:22

    Jestem na za i popieram , jak Pan burmistrz zaprosił ich takich drogich z takimi drogimi cenami do cwa to niech teraz wszystkich nas zaprosi i wszystkim nam postawi , jego napewno stać na coś takiego a nas z rodzinami nie !!!!!

  • Wąbrzeźnianin - niezalogowany 2019-08-03 00:53:44

    a dajta spokój z nimi , jak tam jest drogo na tym boisku malta w tych akierbudach , ja też nie polecam , kosmiczne ceny

  • Zwykły Pracownik z Rodziną - niezalogowany 2019-08-03 01:26:16

    Nie polecam , jest tam bardzo drogo i lepiej iść od razu na miasto w Wąbrzeźnie do jakiegoś baru .

  • XXX z CWA - niezalogowany 2019-08-03 01:57:37

    Bardzo Bardzo Drogo i NIE Polecam

  • CWA i okolice - niezalogowany 2019-08-03 02:08:30

    Na mieście można zjeść dużo dużo taniej i zdrowiej . Z tych Food - Trucków na malcie jest MEGA MEGA DROGO !!!!!!!!!!! To nie na naszą kieszeń .

  • Kinol - niezalogowany 2019-08-03 02:14:26

    feeeee, drogo drogo i jeszcze raz drogo !!!

  • Gostek z cwa - niezalogowany 2019-08-03 02:18:59

    wszystko bardzo drogie jak na nasze wabrzeskie warunki i zarobki

  • Rodzice - niezalogowany 2019-08-03 02:25:46

    BARDZO DROGO !!!!! Z takimi mega wysokimi cenami to do Warszawy niech jadą .

  • Goście z za miedzy . - niezalogowany 2019-08-03 02:33:55

    NIE polecamy bo jest bardzo drogo .

  • MARKO - niezalogowany 2019-08-03 02:37:38

    Szkoda czasu , BARDZO DROGO !!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-03 09:16:48

    W CWA najlepiej za darmo. A na Flaszkę zawsze jest kasa.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-03 10:09:43

    U nas na mieście w cwa można takie same posiłki zjeść za połowę tych cen albo i taniej a u was jest BARDZO DROGO !!!

  • Kołtun - niezalogowany 2019-08-03 10:14:48

    nie polecam - jest BARDZO DROGO

  • MOKOS - niezalogowany 2019-08-03 10:20:48

    Byłem oraz jadłem i takie sobie , ale zato ceny - wysokie i bardzo drogo .

  • Gość - niezalogowany 2019-08-03 11:14:38

    nie polecam i drogo

  • Laseczki - niezalogowany 2019-08-03 11:17:41

    Potwierdzamy że bardzo drogo !!!!!

  • Emil - niezalogowany 2019-08-03 13:51:03

    Bardzo dobre jedzenie A ceny są adekwatne do jakości I wielkości jedzenia

  • Emil - niezalogowany 2019-08-03 13:51:27

    Bardzo dobre jedzenie A ceny są adekwatne do jakości I wielkości jedzenia

  • Gość - niezalogowany 2019-08-03 14:05:32

    ludzie. oni przyjechali z różnych miejsc w Polsce, muszą zapłacić za nocleg i jeszcze za miejscówke na malcie. A za darmo nikt z was tez nie pracuje. Jak za drogo to po prostu nie kupujcie. Trochę zrozumienia..

  • Gość - niezalogowany 2019-08-03 14:50:31

    To jak wam tak bardzo niby smakuje i ceny są dla was niby takie awekwatne i niskie to se sami tą tarożyzne kupujcie i jedzcie bo widocznie was stać !!!!!

  • OLSON - niezalogowany 2019-08-03 14:58:37

    może i dobre te jedzenie ale droge jak cholera , poprostu DROŻYZNA .

  • Gość - niezalogowany 2019-08-03 15:02:26

    Gdzie z takimi cenami tu do nas do Wąbrzeźna ?????

  • kumpelki - niezalogowany 2019-08-03 15:07:57

    bardzo DROGO i tyle

  • ZIOMUSIE Z CWA - niezalogowany 2019-08-03 15:17:16

    bardzo nie dobre , nie polecamy i bardzo drogooooo .........................

  • Szogun - niezalogowany 2019-08-03 15:23:51

    Drogie jedzenie i napoje !!!

  • gość 2019-08-03 22:03:51

    Mała porcja, mięso zimne, sos gotowy z makro - cena wysoka - NIE POLECAM

  • Gość - niezalogowany 2019-08-04 01:06:02

    To więcej zarabiajcie mieszkańcy tej dziury! :-P

  • Ja2 - niezalogowany 2019-08-04 11:25:31

    Jedzenie jest bardzo dobre, wszystko świeże, smaczne. Ceny proporcjonalne do jakości. Różne kuchnie można popróbować dań, których na codzień nie ma u nas. Po ilości kupujących mam wrażenie, że większość klientów zadowolona. Jak rozmawiałem przy posiłku ze znajomymi to nie usłyszałem, żeby komuś nie smakowało, wręcz przeciwnie wszyscy mega zadowoleni. A ceny No cóż dojazd , opłata za postój hotel, pracownicy i to wszystko trzeba doliczyć do ceny. Ale naprawdę warto. Taka impreza i możliwość skosztowania różnych dsń nie zdążą dię co tydzień czy miesiąc. Polecam

  • WĄBRZEŹNIANIE - niezalogowany 2019-08-04 14:41:09

    Dziury ????? Dziury ????? To po co żeś przyjechał z tą akierbudą baranie do tej dziury ????? jak ją tak nazywa , i jak smiesz wogule nas Wąbrzeźniaków TU U NAS obrażać ????? Zarabiamy tyle ile każdemu z nas płacą nam różni pracodawcy w różnych zakładach pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Rodzice z CWA - niezalogowany 2019-08-04 15:05:56

    Nie warto, nie warto, rozmawiałem z nie jedną osobą czy znajomymi i z nie jedną rodziną i wszyscy stwierdzili to samo, że im akurat to czy owo nie smakowało, i że przede wszystkim bardzo bardzo drogo. A na codzienne smakowanie różnych kulinarji z różnych kultur to za takie cenyyyyy to nas nie stać. Posiadamy rodziny i na milionach nie śpimy. A u nas na mieście w cwa poprostu jest smaczniej i dużo taniej, i też mamy bary i różne potrawy z różnych kultur.

  • CWA - niezalogowany 2019-08-04 15:23:05

    Możliwości skosztowania codziennie różnych dań i smaków ??? to tu nie przejdzie , tu jest wąbrzeźno i dla nas to macie bardzo drogie posiłki i napoje . Poprostu DROGO !!!

  • Tubylcy - niezalogowany 2019-08-04 15:28:41

    Z takimi drogimi cenami to niech oni se jadą do Warszawy a nie do Wąbrzeźna przyjechali i wszystko mają takie DROGIE

  • Dzozef - niezalogowany 2019-08-04 15:44:02

    Szkoda się sprzeczać i przekomażać czy tłumaczyć 10 tysiecy razy , byłem i widziałem ceny na własne oczy i też stwierdzam że jest tam bardzo drogo i poszłem z żoną i dziećmi zjeść na miasto bo taniej .

  • Gość - niezalogowany 2019-08-04 19:04:50

    Przyjechaliśmy z rodziną na zlot z pobliskiego miasta, jedzenie bardzo smaczne. Spróbowaliśmy paru dań. Porcje duże spokojnie można się najeść, nawet zabrałam część makaroniku azjatyckiego do domu. Moim zdaniem ceny adekwatne do porcji. Nie jemy tego na co dzień, więc raz do roku można sobie pozwolić na danie za 20 zł. Ceny oscylowały od 8 do max 25 zł. Dzieciaka smakowały bardzo lody i frytki belgijskie.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2019-08-05 23:34:23

    Do tych co jedli i mowia ze ceny ok Walnijcie sie w leb !!!!

  • CAŁE CWA - niezalogowany 2019-08-06 22:28:50

    Toć ten poprzedni wpis to wpisał jakiś sprzedawca z którejś z tej akierbydy z jedzeniem co tu byli u nas na malcie , i jeszcze się niby podaję z rodziną za kogoś z Radzynia Chełmińskiego ( napisał że przyjechał z pobliskiego miasteczka a najbliżej jest Radzyń ) co za gość - cygun i tyle . Przysłowie mówi : Każdy żyt swój towar chwali . Dziwne że tak dobrze zna i zapamiętał wszystkie nazwy i ceny a na dodatek zdradził się tym że już tutaj w trzecim swoim wpisie użył tego : że ceny są adekwatne , ciągle to pisze jeden i ten sam gość tylko swój nik zmienia i ciągle zachwala że smaczne że tanie że dobre że adekwatne , a to wszystko pisze któryś z tych gości z jakiejś akierbudy z tym drogim swoim zarciem , chyba zapalił mu się samozachwyt na tle tego swojego drogiego futru co sprzedawał !!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-08-08 15:38:34

    Bardzo dobre, świeże a ceny adekwatne, aż wstyd czytać komentarze... Sami dajecie sobie świadectwo. Pomijam składnię i błędy ortograficzne... Pastrami za 24 zł., było tak duże, że dwie osoby się najedzą :)

  • Goście - niezalogowany 2019-08-09 18:11:00

    Żaden makaron azjatycki czy frytki belgijskie lub lody wcale nie były ani takie pyszne ani takie duże ale za to zajebiscie drogie , a lody i napoje naszym dzieciom to też kupujemy na mieście bo są dosłownie o połowę tańsze nisz u was w tych pakamerach na kołach i wszystkim nie polecaliśmy tego waszego jedzenia i ani tych waszych przekąsek bo poprostu porcje bardzo małe bardzo niedobre i w dodatku bardzo bardzo drogie , ale cusz na sosach z tesko nigdy nie wyjdzie dobre ani smaczne danie czy przekąska i nadal zostaje to waszym największym marzeniem a pomarzyć to dobra rzecz . Tak że : NIE polecamy - Bardzo NIE dobre - i BARDZO DROGIEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • lolek i mika - niezalogowany 2019-08-09 18:16:42

    faktycznie tam bylyśmy i to co zjedliśmy to nam nie smakowało no i poduk naszego miasta to ceny już nie takie adekwatne bo drogie

  • Liponn - niezalogowany 2019-08-09 18:23:01

    Zgadzam się , ich żarcie bardzo bleeeee i fuuuuuj nie dobre , a ceny z kosmosu !!!!!

  • gość 2019-08-10 15:39:21

    syf kiła i mogiła\n\nkubełek skrzydełek z kurczaka- 300g- 30zł\nburger o połowę mniejszy niż w pycha burgerze za 22 czy 24 zł\ni chinskie makarony które wyglądały jak kompletna tandeta za 24zł\n\npozdro, wypierdalać z tym syfem

  • Lutek - niezalogowany 2019-08-10 15:49:45

    Pakujta do Anglii z tym niedobrym i drogim futrem dla świń !!!!!

Dodajesz jako: |