:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



Wydarzenia lokalne, Kriss plaży - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Gazeta CWA 26/07/2019 15:13

W piątkowy wieczór na wąbrzeskiej plaży atmosferę podgrzewał DJ Kriss.

Niedawno na wąbrzeskiej plaży gościł DJ Thomaz, a w piątkowy wieczór pojawił się DJ Kriss.

Pogoda dopisała, więc i plażowiczów było sporo. Różne gatunki serwowanej muzyki umilały spędzany tu czas. Zapełniły się też miejsca przy stolikach obok punktu gastronomicznego. Zgodnie ze spostrzeżeniem Krzysztofa Lewandowskiego, bo to on jako DJ przygotował zestaw muzyczny na ten wieczór, wszyscy czekali na zachód słońca, żeby zacząć tańczyć.

Pytany, czy lubi imprezy plenerowe, odpowiedział: – Moja działalność to głównie obsługa imprez typu 18. urodziny, wesela i inne jubileusze. Najczęściej można mnie spotkać na imprezach we Wrockach, Papowie Biskupim, Ryńsku czy Chełmnie. Wcześniej przez kilka lat pracowałem w tym zawodzie w Niemczech w rejonie Hannoveru. Muzyka nie zna granic i bez względu na różnice kulturowe, językowe, czy upodobania można znaleźć porozumienie.

Wszyscy wiemy, że muzyka łagodzi obyczaje, a na pewno też pozwala wspólnie spędzać czas, co udowodniła żona Kasia i syn Kacper, towarzysząc DJ Krissowi także do wspólnej fotografii.

Tekst i fot. (B.Walas)

Reklama

DJ Kriss na plaży komentarze opinie

  • Wąbrzeźnianie - niezalogowany 2019-07-27 02:50:32

    BARDZO MOCNO i SERDECZNIE
    DZIĘKUJEMYYYYYYYYYYY !!!!!!! DJ-owi KRISS-owi za tak Wspaniałą Dobrą i na Czasie MUZYKĘ z jego strony którą nam zaproponował i zagrał dla nas wszystkich na plaży i podzamczu w Wabrzeźnie . Jest on jednym z najlepszych DJ w Polsce i swoim profesjonalizmem i doświadczeniem od bardzo wielu wielu lat oraz oryginalnością zajdzie bardzo bardzo daleko i wielkie brawa składamy i przesyłamy dla DJ-a KRISS-a za to

  • Laski z CWA - niezalogowany 2019-07-27 12:40:13

    Takiego DJ jakim jest DJ Kriss to tu u nas w wabrzeźnie to już dawno nie było. Mieliśmy zaszczyt oraz wielką przyjemność posłuchać i potańczyć przy jego świetnej muzie którą nam zaprezentował na podzamczu w wabrzeźnie

  • Lale i znajomi - niezalogowany 2019-07-27 13:02:05

    Super impreza, o to chodziło, pogoda też okej, a dj kriss ze swoją muzą i super kawałkami które nam zaprezentował spisał się mega mega super, poprostu najlepszy DJ na swiecie i pod słońcem zagrał dla nas w wabrzeźnie. Już nie możemy się doczekać następnego razu kiedy znowu zagra dla nas i zaszczyci nas swoją obecnością za sterami jako dj.

  • Moki i kumple - niezalogowany 2019-07-27 13:24:42

    Byliśmy zobaczyliśmy potanczylismy i ogulnie stwierdzamy że SUPER IMPRA a DJ Kriss jeszcze lepszy i jak zawsze w najlepszej oraz najwyższej formie, i dlatego WIELKIE BRAWA za to dla dj-a Krissa i serdecznie Go i jego rodzinę pozdrawiamy. Była to dla nas MEGA i SUPER UDANA IMPRA na podzamku .

  • Siwy - niezalogowany 2019-07-27 13:39:55

    Jak najbardziej się zgadzam z tymi wypowiedziami, pogodę mieliśmy mega super i nic ująć i nic dodać tylko ewętualnie mega udana zabawa i mega super udana muza oraz mega super wyśmienity DJ KRISS , wielkie POZDRO dla niego od Wabrzeźniaków .

  • Baton - niezalogowany 2019-07-27 13:57:25

    To jest to , głośna muza , najnowsze hity, mega bass i najlepszy DJ Kriss za sterami konsoli do miksowania najlepszych kawałków muzy w wabrzeźnie na podzamku . Z takim DJ jakim jest DJ Kriss to można się bawić do białego rana , była super udana impreza , i pogoda też nam dopisała . Czekamy w wabrzeźnie na więcej takich udanych imprez na podzamku w głównej roli z DJ Krissem i pozdrawiamy .

  • Baton i rodzina - niezalogowany 2019-07-27 14:11:49

    Mega fajny pomysł i fajna impreza pogoda muzyka nagłośnienie oraz basy i najnowsza muzyka , ale najlepszy był profesjonalny i doswiadczony DJ - KRISS . Chcemy i nie możemy się już doczekać więcej takich imprez na podzamczu w wabrzeźnie z tym DJem i czekamy oraz pozdrawiamy !!!!!!!!!!!!!!!

  • Ludki z cwa - niezalogowany 2019-07-27 14:30:45

    Chcemy więcej takich imprez w wabrzeźnie, pogoda była super, impra mega udana, muza super i na czasie, bass potęga, a DJ Kriss najlepszy na całym świecie, dobra i profesjonalna robota . POZDRO .

  • Dzony - niezalogowany 2019-07-27 14:49:19

    I oby tak dalej , normalnie profesjonalka że strony DJa Krissa i mega mega super muza ,
    poprostu było widać i słychać lata doświadczeń w tej branży u tego DJa , było mega zaje.....ście i chcemy wiecej takich imprez z tym DJem w Wabrzeźnie . Pozdrawiamy .

  • Ładne i piękne - niezalogowany 2019-07-27 15:20:19

    ŁAAAAAAAAAŁ !!!!!!!!!!!!! Ale fajny i przystojny ten DJ-KRISS , szkoda tylko że już zajętyyyyyyyyy , ale trudno żyć trzeba dalej , a zabawa przy jego muzyce była czymś bardzo niesamowitym i bardzo udanym dla nas . Wąbrzeźno i okolice mieli możliwość posłuchania i potańczenia na podzamku przy tak świetnej i na czasie muzyce oraz przy najnowszych i najpopularniejszych hitach , DJ-KRISS się już dla nas wszystkich postarał na 101 procent o dobrą muzykę i udaną zabawę , dla tego stwierdzamy że jest mega super i najlepszym DJem na całej kuli ziemskiej . Pozdrawiamy DJa - KRISSa i całą rodzinkę jego !!!!!!!!!!!!!!

  • Meloman i Słuchacz - niezalogowany 2019-07-27 15:57:58

    Super muza, i pogoda i hiciory i basy też były super ale DJ Kriss był tam najlepszy i najważniejszy dla nas za swą ciężką pracę którą wykonywał i poświęcał dla nas . Czekamy na więcej takich udanych imprez w wabrzeźnie i w wykonaniu z DJem KRISSem i również pozdro dla niego i całej jego rodzinki .

  • ROBSON - niezalogowany 2019-07-27 16:41:00

    Super gość i z wielką klasą ten DJ - KRISS . Ma bardzo wielki potencjał i doświadczenie w tym co robi od wielu wielu lat . Ma mnóstwo fanów i gra najlepszą muzykę na czasie a przy tym niesłychanie mega oraz odjazdowo miksuje muzę , a i przez mikrofon z jakimi kolwiek zapowiedziami daje sobie po mistrzowsku radę . Dlatego w wabrzeźnie na podzamczu wszyscy się bardzo dobrze i wręcz wyśmienicie bawili i już nie możemy się doczekać z całą rodziną i znajomymi na następną taką udaną imprezkę w wabrzeźnie z tym znanym i słynnym DJ-em KRISSem . Czekamy na jeszcze więcej takich imprez w wabrzeźnie i serdecznie pozdrawiamy DJ-a KRISS-a oraz jego rodzinę .

  • Majki - niezalogowany 2019-07-27 17:38:16

    Impra była super i mega udana, a
    DJ-KRISS był i jest najlepszy i niezastąpiony w tym co robił dla nas grając nam mega super muzę i miksujac najlepsze oraz najnowsze kawałki . Chwała mu za to i pozdro .

  • Tymon - niezalogowany 2019-07-27 17:54:47

    Stara i bardzo dobra szkoła w DJ-owaniu, było to słychać na podzamczu, normalnie mistrzostwo świata i profesjonalka że strony DJ-KRISSA dla nas, muza mega super i dla tego zapraszamy i czekamy na więcej takich dobrych udanych i głośnych imprez tu u nas w wabrzeznie i tylko z tym DJ-em
    KRISSem .

  • Kolega - niezalogowany 2019-07-27 18:23:49

    Super Krzysiu super , jesteś naprawdę mega gość i Lewandowskich z nazwiska jest naprawdę mnóstwo ale taki Krzysztof i w dodatku taki doświadczony i super DJ jak ty to jest tylko jeden i Ty nim jesteś , a całe wąbrzeźno się cieszy i jesteśmy dumni że mamy kogoś takiego jak ty . Już dawno się tak dobrze i swietnie nie bawiliśmy jak teraz na podzamczu w wabrzeźnie przy tak dobrej i na czasie muzyce . Życzymy samych licznych sukcesów w tej zawodowej branży i ogromnych finansów oraz wynagrodzeń za tak świetną i profesjonalną pracę w zawodzie DJ-a . Korzystając z okazji przesyłamy pozdrowienia dla Dj-a KRISS-a oraz jego całej RODZINKI .

  • Ziomale z CWA - niezalogowany 2019-07-27 18:42:01

    Świetny pomysł z taką imprą w wabrzeźnie, super muza, super miksowanie, super udana i głośna impra aż cały podzamek nagle ożył, hity i super kawałki muzyczne na czasie, a DJ - KRISS to mistrz nad mistrzami w tym jak tam wymiatał muzą i w didzejowaniu . Wielki szacun dla niego i jego rodzinki oraz pozdro .

  • Timel - niezalogowany 2019-07-27 19:02:38

    Powiem i napiszę krótko , super pomysł i impreza , pogoda ok , super głośna muzyka , najnowsze kawałki i hity no i najważniejsze : DJ - KRISS był !!!!! jest !!!!! i zawsze będzie najlepszym !!!!! DJ-em który grał i będzie grać w wabrzeźnie i na całym świecie . Dla mnie jest najlepszym DJ-em i mistrzem w tym co robi i udowodnił to nam wszystkim .

  • Pakier - niezalogowany 2019-07-27 19:14:38

    Mega udana impreza , super i na czasie muzyka i miksy , pogoda też dopisała , a DJ Kriss naprawdę spisał się na złoty medal . Poprostu mega super udana impreza i zabawa z tym DJ-em !!!!!!!!!!!

  • Riko - niezalogowany 2019-07-27 19:28:32

    Mega udana impra i muza z takim DJem . DJ-KRISS jest najlepszym DJem jakim nas odwiedził i zaszczycił swoją obecnością w wabrzeźnie i wielkie mu za to DZIĘKiiiiiiiiiiiiiiiii . Liczymy i czekamy na więcej takich mega udanych imprez z tym DJem . Pozdro .

  • Rafik i Dzeny - niezalogowany 2019-07-27 19:49:50

    Dla nas i naszych znajomych to była superacko udana impra , takiej dobrej impry to już dawno w wabrzeźnie nie było , mega dobra i na czasie muza , no i oczywiście najlepszy DJ - KRISS . Dziękujemy mu za bardzo dobrą muze i bardzo udaną zabawę .

  • Wojtas - niezalogowany 2019-07-27 20:03:35

    Fajowy i udany pomysł z tą imprą , muza i hiciory leciały same nowinki , DJ KRISS się pokazał z jak najlepszej strony i za to go bardzo mocno lubimy i uwielbiamy się bawić przy jego muzyce !!!!!

  • Gutek - niezalogowany 2019-07-27 20:21:34

    Potwierdzam że z tym DJ-em była najlepsza i najbardziej udana imprezka w wabrzeźnie na podzamku od wielu wielu lat . Podziękowania oraz Pozdrowienia dla mega najlepszego DJ-a jakim jest DJ - KRISS .

  • Bartosz - niezalogowany 2019-07-27 20:43:57

    TO BYŁO TO, super mega i głośna muza, nowości mixy, dobre i mocne basy oraz bardzo udana zabawa na wabrzeskim podzamku.

  • Rondiii - niezalogowany 2019-07-27 21:13:40

    Niech zawsze biorą tego DJa , zabawa byla jak nigdy , impreza mega udana , a muza nowiny i super . DJ - KRISS wie jak ma grać żebyśmy się dobrze i super bawili przy jego muzie . Już nie możemy się doczekac na następną taką udaną impre w cwa z tym DJ - em i pozdro dla niego oraz jego całej rodzinki .

  • Larys - niezalogowany 2019-07-27 21:27:23

    Super muza , super impra i mega super dobry DJ - KRISS , Pozdro .

  • Morwin - niezalogowany 2019-07-27 21:41:26

    Krótko i na temat . Mega bardzo dobra i udana wabrzeska impreza na podzamczu dzięki temu DJ-owi jakim jest DJ - KRISS !!!!!

  • HAZIL - niezalogowany 2019-07-27 22:00:53

    DJ KRISS !!!!! To jest to czego wąbrzeźno potrzebuje do takich właśnie mega udanych i głośnych imprez oraz zabaw , i właśnie w wabrzeźnie na podzamku mieliśmy tego świadectwo . Impreza była udana na 110 procent . Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów w tej branży oraz pozdrawiamy DJa - Krissa i jego całą rodzinkę .

  • Dropsik - niezalogowany 2019-07-27 22:09:06

    Bardzo dobra i głośna muza oraz najlepszy DJ KRISS w cwa na podzamku . Super impra z tym DJ .

  • Betowen - niezalogowany 2019-07-27 22:22:47

    Super udana impreska muzyka i zabawa w cwa . DJ-KRISS to jest to .

  • Misior - niezalogowany 2019-07-27 22:53:25

    DJ - KRISS , to jest to czego tylko chcemy widzieć i słuchać na podzamku w cwa . Muzyka na najwyższym i najnowszym poziomie , dobra zabawa oraz mega DJ i mega klimat , poprostu TO JEST TO !!!!! czego wąbrzeźno i młodzież oczekuje oraz potrzebuje u siebie w CWA . Pozdrawiam DJ-a KRISS-a oraz całą jego rodzinkę .

  • Remek - niezalogowany 2019-07-27 23:05:21

    Jak się bawić to tylko przy muzie dj kriss i odrazu wiadomo że napewno będzie mega super udana impra !!!!!
    Pozdro dla dj kriss .

  • OLSON - niezalogowany 2019-07-28 09:40:16

    Mega spoko impreza, muza też mega spoko a DJ KRISS bardzo mega spoko i wielkie OK .

  • Kidzior - niezalogowany 2019-07-28 10:16:31

    Na szczęście pogoda była okej i bardzo dopisała nam wtedy , muza głośna duże basy na czasie i bardzo okej , same nowości muzyczne oraz nowinki mixy , i to jest to czego potrzebujemy , czego chcemy słuchać i przy czym chcemy się bawić oraz na co czekaliśmy tyle lat żeby się dobrze pobawić i posłuchać dobrej muzyki u nas w CWA na podzamczu . Niech nam tylko zawsze gra ten DJ-Kriss . Przy jego muzyce i mixowaniu można by było się bawić i słuchać tej jego muzyki nawet cały tydzień bez przerwy albo i jeszcze dłużej .Wielki szacunek i pozdrowienia dla DJ-Kriss i jego całej rodzinki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Lapsior - niezalogowany 2019-07-28 15:49:03

    To była muza i udana impra jak nigdy , pozdro dla Dj Kriss !!!!!

  • Fani z CWA - niezalogowany 2019-07-28 15:59:45

    Ostatnio na podzamku jak grał taki DJ-KRISS to była mega super udana impreza . Czy ktoś wie kiedy ten DJ-KRISS znowu tu u nas zagości i dla nas tak świetnie zagra ?????

  • gość 2019-07-28 23:58:28

    kogoś tu chyba pojebało z komentarzami xD

  • Gość - niezalogowany 2019-07-29 10:42:02

    Jak ktoś nie lubi i nie słucha muzyki no to wiadomo że całe życie mieszkał i teraz mieszka w chlewie że świniami w niedźwiedziu na wysypisku śmieci i tam właśnie jest jego miejsce .

  • KOMANDOS - niezalogowany 2019-07-29 10:51:42

    Jak nie umiesz gościu kogoś pochwalić tylko krytykować i nie słuchasz takiej muzy to zamknij ten swój ryj na kutke i się nie wypowiadaj na temat innych osub .

  • Pakier - niezalogowany 2019-07-29 11:05:52

    Jak kogoś tu pojebało to chyba ciebie gościu !!!!!!!!!!!!! Impreza była bardzo udana a muza mega i super !!!!!!!!!!!!! DJ-KRISS się postarał i spisał o to dla nas na 110 procent !!!!!!!!!!!!!

  • Ładne i Piękne z CWA - niezalogowany 2019-07-29 11:21:20

    POJEBANY tu to jesteś tylko ty gościu !!!

  • WĄBRZEŹNIAKI - niezalogowany 2019-07-29 11:53:22

    jak ci się nie podobało i mówisz że nas tu pojebało to albo jesteś starszym seniorem i ci za to wybaczam , albo żeś wypił za dużo specyfików różnych i się naćpał różnymi używkami i w takim wypadku to ty jesteś POJEBANY bo żeś poprostu przedawkował i nie wiemy co ty bierzesz ale bierz tego połowę bo widać że ci szkodzi !!!!!!!

  • Siwy - niezalogowany 2019-07-29 12:04:10

    Wybaczcie muuuuu, żul nie wie co pisze i to jego pojebało, pewnie jakiś chloch albo smark . Pozdro dla DJ-a KRISS-a i wielkie dzięki dla niego za udaną zabawę oraz muze i czekamy na więcej takich imprez z nim .

  • Moki i Kumple - niezalogowany 2019-07-29 13:58:05

    Te gościu !!! tylko nie pojebało , zważaj i waż czyny i słowa !!!

  • Tajson - niezalogowany 2019-07-29 14:09:07

    Pojebało ??? Jak śmiałeś wogule to tu napisać smieciu, a te xD to wsadz se w dupeeeee ..............

  • hahahahaha - niezalogowany 2019-07-29 20:56:33

    założe się że większość z tych komentarzy jest pisane z jednego numeru ip, co za chujowa reklama xD

  • gość 2019-07-29 22:24:55

    dj kriss to troglodyta wypisujący sobie \"pozytywne opinie\"

  • Gość - niezalogowany 2019-07-29 23:53:02

    Mylisz się bo ja DJ Krissa na plaży w wabrzeźnie słyszałem i widziałem z rodziną po raz pierwszy i nam się akurat to bardzo podobało . Ale wiadomo , jednym się podobało a drugim się nie podobało i tak to już jest ze wszystkim na tym świecie i ok .

  • DJ KRISS - niezalogowany 2019-07-31 08:16:25

    Dziękuje za wszystkie pozytywne opinie, bardzo mi schlebiają :)\nNiestety ZAIKS zgłosił roszczenia do granych przeze mnie utworów i prawdopodobnie impreza z moim udziałem więcej się nie powtórzy...

  • Angela.B - niezalogowany 2019-07-31 09:09:00

    #FreeKriss

  • Wąbrzeźnianie - niezalogowany 2019-08-01 00:35:38

    A to wielka szkoda że tak to się potoczyło i skończyło , ale było nam bardzo bardzo miło i przyjemnie zobaczyć i posłuchać tak dobrego DJ i profesjonalisty z tej branży u nas na plaży w cwa . A że komuś sporadycznemu się to niby nie podobało to trzeba go olać i tyle w tym temacie . Mamy wielki szacunek i przesyłamy wielkie pozdrowienia dla DJ - KRISS i całej jego rodzinki . Oby tak dalej i życzymy samych sukcesów . Może jeszcze kiedyś nadarzy się taka miła okazja imprezowo-muzyczna do spotkania i posłuchania oraz pobawienia się z tym DJem - KRISSem . Pozdro i Narka .

  • gość 2019-08-01 22:50:30

    wszystkie komentarze pod artykułem pisane tym samym stylem, wcale nie widać, że pisała to jedna osoba. zazwyczaj najchętniej komentowane artykuły na stronie gazety CWA mają od 1-2 do 5 komentarzy, a tu aż 50 :D musisz mieć nieźle najebane pod kopułą. ciekawy z ciebie przypadek, panie żiżeju :)

  • Baron - niezalogowany 2019-08-02 18:08:36

    Jestem wąbrzeźniakiem . Śledzę widzę i czytam tutaj te wszystkie opinie bo jestem jednym z fanów dj kriss, widzę że są tu z wypowiedziami zwolennicy i przeciwnicy, jednym się podobało na podzamczu a innym nie podobało, ale widzę też że niektórych razi że dj kriss ma niby 50 wpisów no to ja teraz już się wpisuję jako 52 wpis i również pozdrawiam wielkiego DJ - KRISS i jego całą rodzinkę .

  • KAZIK - niezalogowany 2019-08-02 18:29:18

    Dawajta więcy tego didzeja na plażę , toć co wy chceta , toć był dobry .

  • Roksiii - niezalogowany 2019-08-02 18:35:56

    Mi też się podobało na plaży w CWA
    i również pozdrawiam DJa - KRISSa

  • CWA - niezalogowany 2019-08-02 18:44:02

    Grał chłopak ( DJ KRISS ) za darmo dla nas na podzamku i jeszcze tu niektórzy marudzą . BARDZO NIE ŁADNIE .

  • Gość z cwa - niezalogowany 2019-08-02 19:03:06

    DJ-Kriss na plaży w cwa to była gratka dla fanów i miłośników muzyki dyskotekowej i dla mnie było
    OK.Wielkie pozdro i Wielki szacun dla DJa-Krissa.

  • Wąbrzeźno - niezalogowany 2019-08-02 20:19:59

    Toć było ok. mi się też tam bardzo podobało i niech nam gra DJ - KRISS niż ma być cichy podzamek i nic się nie dzieje jak zwykle dla nas i młodzieży bo też muszą i my musimy się gdzieś wyszumiec i pobawić. Pozdro dla CWA

  • Ziom - niezalogowany 2019-08-02 21:04:05

    niech chociaz gra DJ - Kriss nam na plaży, bo tak to w tym cwa dla nas nic się tam nie dzieje a tak to mamy DJ i muzę

  • Felek - niezalogowany 2019-08-02 21:23:35

    Tak tak niech gra dj-kriss to chociaż coś dla nas będzie w cwa na podzamczu

  • Gość XXX - niezalogowany 2019-08-02 21:39:58

    ja tam wolę takie nuty DJ-Kriss niż te nuty dla seniorów , dla mnie to naprawdę całkiem całkiem nieźle wymiatał i było ok oraz spoko , pozdro dla Wąbrzeźna i dla mnie impra była mega udana .

  • OMEN - niezalogowany 2019-08-02 22:21:52

    Było dobrze i DJ-KRISS też spoko i OK , i lepiej taki mega DJ niż nic . Pozdro dla wszystkich z CWA i okolic oraz DJ-KRISS

  • Gość z poza Wąbrzeźna - niezalogowany 2019-08-02 22:45:32

    Lepiej Dj-kriss niż nic !!!!!

  • Ziomek z okolic - niezalogowany 2019-08-02 22:52:33

    Święte słowa, bardzo dobrze i mądrze piszesz ziomuś, i lepiej taki DJ a był dobry w tym co robił niż nic w cwa.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-02 22:56:56

    bardzo dobrze grał i niech jeszcze tak gra , i pozdro dla Dj kriss

  • CWA - niezalogowany 2019-08-02 23:01:30

    Chwała jemu że tak nam zagrał.

  • Nikolas - niezalogowany 2019-08-02 23:13:34

    jedni DJ-Kriss tu uwielbiają a inni przeciwnie, mi ogólne się go bardzo dobrze słuchało i się mega dobrze bawiłem i było mega ok, na moje niech gra na podzamku co dziennie i pozdro dla niego i jego rodzinki .

  • Tołdi - niezalogowany 2019-08-03 00:09:56

    lepszy ryc niż nic i dj-kriss był spoko i ok. i oby tylko dalej nam tak grał to było by mega ok.

  • Goście i laski z poza CWA - niezalogowany 2019-08-03 00:34:21

    DJ - KRISS i jego muza i jego sprzet oraz jego nagłośnienie i wogule cała ta impreza w jego wykonaniu BYŁA
    MEGA MEGA CULL - SUPER - UDANĄ IMPRĄ na plaży w Wabrzeźnie . Pozdrawiam DJ-a
    KRISS-a i całe CWA .

  • WĄBRZEŹNO - niezalogowany 2019-08-03 00:47:14

    Nam się też bardzo wtedy na podzamku podobało a niektórym widać nie , no i trudno . Oby zagrał jeszcze conajmniej z raz dla nas DJ KRISS w CWA , było by nam bardzo miło i pozdrawiamy .

  • Ziomek - niezalogowany 2019-08-03 01:02:35

    no jasne że była mega udana impra oraz dj-kriss, i jeszcze chcemy takiej muzy i pozdro dla niego i jego rodziny

  • SZREK - niezalogowany 2019-08-03 01:12:04

    Super udana impra na plaży w cwa i pozdro dla mega mega DJa - KRISSa

  • SZREK - niezalogowany 2019-08-03 01:12:37

    Super udana impra na plaży w cwa i pozdro dla mega mega DJa - KRISSa

  • Cyborgi z cwa - niezalogowany 2019-08-03 01:19:04

    Dj Kriss spisał się na medal i było super , czekamy na więcej !!!!!

  • Znajomi i Przyjaciele - niezalogowany 2019-08-03 01:34:12

    Super dobra i udana impreza w wykonaniu DJa - KRISSa , i mamy takie pytanie : kiedy czeka nas następna taka udana muzyka i zabawa ?????

  • Ziomki i DJe z CWA - niezalogowany 2019-08-03 01:47:39

    Jak dla nas to muza i impra mega super udana , pozdro dla DJ-KRISS i więcej więcej takich imprez tu u nas w cwa chodź by i na plaży .

  • Grosik - niezalogowany 2019-08-03 01:51:18

    Była super impra i chcemy wiecej !!!!!

  • Ccc-Www-Aaa - niezalogowany 2019-08-04 15:12:09

    mega impra i oby więcej takich impr

  • Wąbrzeźno - niezalogowany 2019-08-09 18:47:15

    Wąbrzeźno Mega miło oraz Mega sympatycznie wspomina tamten czas i korzystając z sytuacji przesyła Mega pozdrowienia dla DJA - KRISSA i jego całej rodzinki !!!!!

  • gość 2019-08-10 15:34:28

    Nie komentowałeś jeden dzień a potem jak wróciłeś to komentarz za komentarzem?\n\nkomentarze z 03-08\ngodzina:\n00:09:56\n00:34:21\n00:47:14\n01:02:35\n01:12:04\n01:19:04\n01:34:12\n01:47:39\n01:51:18\n\nco za jebany przygłup xD zalecam wybranie się do psychiatry\n\nDJ KRISS BRANDZLUJE SIĘ POD OPINIAMI KTÓRE SAM SOBIE WYSTAWIŁ\n\nps: nadaje sie tylko na dystkoteki w remizach\n\n\ndj kriss brandzluje się

  • WĄBRZEŹNIAKI - niezalogowany 2019-08-11 12:17:16

    DJ - KRISS JEST BARDZO MEGA
    DJ-EM W WABRZEŹNIE , i nie pisze tego debilu on tylko my - ziomki z CWA korkowcu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-08-11 15:19:49

    no napewno czubie, hahahahha\nDJ KRISS NADAJE SIE TYLKO NA DYSKOTEKI W REMIZACH